V ateliérech Closlieu francouzského pedagoga a výzkumníka Arno Sterna se již 70 let mohou děti i dospělí svobodně vyjadřovat a podporovat svou koncentraci, spontaneitu a autenticitu. Arno Stern objevil systém znaků, který je vyjadřován ve „Hře malováním – Jeu de peindre“, a rozvinul metodu, jak podporovat ony procesy. Více na webu A. Sterna.

Tento výcvik vás provede teorií znaků a vývoje malby a kresby u dětí i dospělých. Nabídne vám respektující přístup ke klientům a naučí vás vést výtvarný ateliér tohoto typu. Výcvik obsahuje teoretickou i praktickou část (přednáška, projekce, práce s reálnými klienty).

Lektoruje: Martina Weißgerber (Německo, Francie), žačka Arno Sterna, praxe 25 let, arteterapeutka (RFA – Státní arteterapeutický diplom) a psychoterapeutka (Evropský certifikát psychoterapeuta).

Formát výcviku: 3 x 3 dny, celkem 66 hodin

Místo: Praha (bude upřesněno). Po dohodě možnost přespání v Praze.

Termíny: 21.- 23. června, 20.- 22. září, 1.- 3. listopadu 2019

Cena: 36.000,- Kč

Podmínky: Podmínkou účasti je platba na účet Alfa ateliéru do 1.4. Cena zahrnuje program, občerstvení, materiál pro praktickou část, cenu za překlad a lektorné.

Bankovní spojení: mBank, číslo účtu: 670100 - 22 157 379 57/6210

Kapacita je omezená (8 - 18 účastníků). Vyhrazujeme si po naplnění kapacity právo odmítnout účast později přihlášeným.

Po zaslání informačního emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. obdržíte Závaznou přihlášku a fakturu. Vaše přihláška je platná až po vyplnění a zaslání Závazné přihlášky a zaplacení celé částky na účet.

Storno podmínky: Zrušení účasti musí být podáno emailem. Při zrušení účasti do 31.5. 2019 bude účtován stornopoplatek ve výši 50% z celkové ceny výcviku. Při zrušení pozdějším bude účtován stornopoplatek ve výši 100%. Nicméně je možné do 20. 6. 2019 změnit jméno účastníka.
Změna účastníka po započetí výcviku není možná. Také není možná účast jen na některém ze 3 víkendů.

Přihlášky a platby do 1.4.2019.

Garantováno Českou arteterapeutickou asociací.

Pro absolventy úvodního víkendu. Ti, kteří neabsolvovali úvod, se informují individuálně.

Výcvik v angličtině s překladem do čj.

Přihlášky: Andrea Hlubučková,

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 732 675 559