• 21. 5. 2019
    Jsem studentka 1. ročníku Ateliéru arteterapie na PF v Českých Budějovicích a potřebuji 30 hodin praxe v oboru do konce srpna 2019 ( formou náslechu). 
    Mám za sebou i dvouletý arte výcvik u Miroslava Huptycha, jsem členem ČAA a pracuji jako sociální pracovník s pěstounskými rodinami.
    Ráda bych tedy, pokud by se našel někdo, kdo s pracuje s ohroženými dětmi, dětmi v DD nebo výchovných ústavech. Také budu ráda za jakoukoli nabídku nejen z oblasti práce s dětmi. Mnohokrát děkuji za váš čas a nabídky na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 604 253 074
     
  • Latin Art Gallery hledá odborníka ke spolupráci. Hodlají nabízet kurzy a programy z oblasti arteterapie. Také plánují pořádat výstavy z oboru. Kontakt: Lic. Katerina Bohac Linares, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 734 332 420, www.latin-art.com

  • Nabídka play terapeutům, arteterapeutům, psychoterapeutům:  Katka Drozenová a chráněná dílna v Liberci-Harcově pro dospělé s mentálním postižením zhotovují na zakázku plstěné a šité maňásky pro hru  i terapii. Zájemci kontaktujte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Rádi uveřejníme vaše poptávky a nabídky na zaměstnání v oboru arteterapie. Posílejte  je na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..