Herciková Kateřina Mgr.

Kvalifikace: arteterapeutka a lektorka výtvarných workshopů. FFUK sociální práce, 3-leté studium na Pražské psychoterapeutické fakultě, 5-letý výcvik v psychodynamické a hlubinně orientované psychoterapii se zaměřením na arteterapii pod ČAA (2003 – 2008), 2-letý akreditovaný arteterapeutický kurz pod Institut Vzdělávání v artefiletice a arteterapii, licence pro práci s autorskou sadou projektivních koláží M. Huptycha. Další vzdělávání: Kurz telefonické krizové intervence, Výcvik v relaxačních technikách, 3-leté studium waldorfské pedagogiky, Praha.

Pracovní zkušenosti: arteterapie s dětmi a matkami traumatizovanými domácím násilím (AD ACORUS), s onkologicky nemocnými (Amelie, z.s.), se seniory a dětmi z logopedické školky (Centrum denní péče Julie, Zbraslav), s lidmi s epilepsií (Společnost E), s dětmi s MP a autismem (KC Motýlek), s dospělými s ment. postižením (Máme otevřeno?), zkušenosti s krizovou intervencí v rámci linek důvěry (RIAPS, BKB). Mnohaleté zkušenosti s pořádáním výtvarných workshopů pro děti i dospělé, workshopy s nácvikem dechových, relaxačních a vizualizačních technik (Amelie, Městská knihovna, Domovy pro seniory aj.).

Místní působnost: Praha

Odborná působnost: individuální a skupinová arteterapie, arteterapeutka v AD Acorus, lektorování výtvarných workshopů a relaxačních technik

Cílová skupina: děti, dospívající, dospělí, senioři

Jazyk: čeština

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 775 173 977

Web: www.arteterapie-duse.cz

Additional Info

  • Typ členství: Základní