ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

 ZUZANA NÁPRAVOVÁ - DOTAK BAREV, DOTEK SEBE

Mgr. Zuzana Nápravová je výtvarná pedagožka, psychoterapeutka a arteterapeutka působící v Praze.

Vystudovala Výtvarnou výchovu na Pedagogické Fakultě Univerzity Karlovy a při studiu absolvovala půlroční stáž na Faculty of Art and Design (Art Education) ve finském Rovaniemi. Je absolventkou Systematického dvouletého kurzu v artefiletice a arteterapii (PhDr. Mariana Štefančíková, Ph.D. a Mgr. Jan Bažant) a dvouletého Kurzu ve Skupinové arteterapii (Dipl. KT Beate Albrich).

Šest let pracovala na pozici výtvarné pedagožky v neziskové organizaci Letní dům, jejímiž klienty jsou děti a mladí lidé s nařízenou ústavní výchovou. Od roku 2013 se věnuje pořádání sebepoznávacích ARTE workshopů (skupinová arteterapie a artefiletika) a po ukončení pětiletého Psychoterapeutického výcviku v Logoterapii a existenciální analýze (www.slea.cz) soukromému psychoterapeutickému poradenství.

Je členem České arteterapeutické asociace a členem Společnosti pro Logoterapii a Existenciální analýzu. Více viz www.zuzananapravova.cz.

 

Workshop: DOTEK BAREV, DOTEK SEBE


Jak se dotýkáme sebe, svého já a jaký vnitřní dialog se sebou vedeme? Jak se dotýkáme druhých a jak s nimi komunikujeme? K tomu, abychom mohli dobře být s druhými, respektovat je, je nutné začít respektovat sebe samé. Abychom mohli respektovat sebe samé, je třeba se poznat, dotknout se sebe, svého já…

Učiníme tak skrze velký formát papíru a techniku malby. Barvami a pozorností se budeme DOTÝKAT různých míst “uvnitř” i vně našeho těla. Nástrojem nám na místo štětců budou naše ruce, prsty a dlaně, které použijeme pro tvoření i poznávání. V průběhu tvoření budeme zjišťovat, zda chceme a můžeme vejít do kontaktu (do doteku) s druhými. To vše s respektem, hloubkou i hravou lehkostí.

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.