ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

eduARTe logo small 

Připravujeme pro vás soubor seminářů a přednášek k rozšíření teoretického vzdělání arteterapeuta v rámci celoživotního vzdělávání. V rámci celoživotního vzdělávání a ke zvyšování odbornosti nabízíme možnost zúčastnit se seminářů Instep:

 

5. 1. 2024 - Základy neurověd pro psychoterapeuty. MUDr. Mgr. Kristýna Drozdová, Ph.D., MUDr. Michal Razska - více na stránkách Instep

jaro 2024 (termín bude upřesněn) - Interaktivní seminář Mgr. Luďka Štěpánka, arteterapeuta a adiktologa s 25 lety praxe v Psychiatrické nemocnici Jihlava. Na základě kazuistik se účastníci seznámí se specifiky práce arteterapeuta v psychiatrické nemocnici vzhledem k diagnóze pacientů (pacienti neurotičtí, psychotičtí, schizofreničtí, gerontologie, adiktologie), volba a zpracování témat, výběr výtvarných prostředků a možnosti rozboru výtvarného díla. Možnosti využití výsledků arteterapeutického působení ve spolupráci s dalšími odborníky v nemocnici. V praktické části si účastníci sami vyzkoušejí některé arteterapeutické postupy včetně jejich interpretace. Materiál s sebou: tužky, pastelky, progresa, vodové barvy, štětce.

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.