ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • 21. 4. 2022

Zakladatelka a ředitelka nadace Arterapia, spisovatelka, umělkyně, arteterapeutka, art koučka, kurátorka, koučka transformace v oblasti cílených psychoterapeutických přístupů (FACT, SFBT, transpersonální psychoterapie) a filantropka Julia Zakarževská (Kručak) hledá uplatnění v České republice.

Podrobnosti na https://www.culturenet.cz/prace/ukrajinska-arteterapeutka-spisovatelka-kuratorka-a-umelkyne-hleda-uplatneni-v-cr/


  • 7. 3. 2022

Do týmu poradenského zařízení Poradenství Kopretina pro děti a mládež se širokým spektrem znevýhodnění (děti s poruchami vývoje řeči, PAS, SPU a dalšími) hledáme šikovného arteterapeuta nejen pro rozvoj motorických schopností našich klientů. Sídlíme v Jesenici u Prahy. Jednalo by se o několik hodin měsíčně.

Pro více informací nás kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  • 24. 1. 2022

Nemocnice České Budějovice hledá arteterapeuta / arteterapeutku

Více informací na https://www.nemcb.cz/vzdelani-a-kariera/pracovni-prilezitosti/?id=135 


Rádi uveřejníme vaše poptávky a nabídky na zaměstnání v oboru arteterapie. Posílejte je na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.