• 21. 4. 2022

Zakladatelka a ředitelka nadace Arterapia, spisovatelka, umělkyně, arteterapeutka, art koučka, kurátorka, koučka transformace v oblasti cílených psychoterapeutických přístupů (FACT, SFBT, transpersonální psychoterapie) a filantropka Julia Zakarževská (Kručak) hledá uplatnění v České republice.

Podrobnosti na https://www.culturenet.cz/prace/ukrajinska-arteterapeutka-spisovatelka-kuratorka-a-umelkyne-hleda-uplatneni-v-cr/


  • 7. 3. 2022

Do týmu poradenského zařízení Poradenství Kopretina pro děti a mládež se širokým spektrem znevýhodnění (děti s poruchami vývoje řeči, PAS, SPU a dalšími) hledáme šikovného arteterapeuta nejen pro rozvoj motorických schopností našich klientů. Sídlíme v Jesenici u Prahy. Jednalo by se o několik hodin měsíčně.

Pro více informací nás kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


  • 24. 1. 2022

Nemocnice České Budějovice hledá arteterapeuta / arteterapeutku

Více informací na https://www.nemcb.cz/vzdelani-a-kariera/pracovni-prilezitosti/?id=135 


Rádi uveřejníme vaše poptávky a nabídky na zaměstnání v oboru arteterapie. Posílejte je na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..