ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

 

Abstrakt přednášky

Prezentace představí mou pracovní zkušenost artepsychoterapeuta na Středním východě. Měla jsem dvojí roli, jako členka vedení týmu a jako artpsychoterapeutka. Naší organizační rolí bylo zařídit nemocnici pro závislé na návykových látkách. Navrhla jsem a realizovala program pro oddělení expresivní umělecké psychoterapie jako části multidisciplinárního programu. Témata respektu a doteku při práci v multikulturním kontextu byla velmi důležitou částí. Prostřednictvím kazuistiky upozorním na způsoby artpsychoterapeurické práce, která nabízela možnosti, kterými se klient dostal do kontaktu sám se sebou. Tento process vytvářel nové výzvy a dilemata, která vedla náš multidisciplinární tým ke tvořivosti, k přemýšlení, nalézání nových cest a respektu k různosti.


Workshop - Odkrývání skrytého

Tento interaktivní a experimentální workshop prozkoumává kreativní proces vytváření vizuálního díla. Tento proces může být cestou jak odkrývat některé aspekty v nás samých, ke kterým máme obtížný přístup. Workshop dále rozvíjí nápady, kdy arteterapeutická místnost vytváří “prostředí/prostor”, které nabízí klientům příležitost odkrývat skryté vrsty sebe sama prostřednictvím hravosti a zážitkem možnosti “být viděn”.


Medailónek

Siobhán Bereen má 17letou profesní zkušenost jak v soukromé praxi, tak ve veřejném prostoru ve Velké Británii, Irsku a Qataru, kvalifikace v artepsychoterapii na Goldsmiths Univerzitě v Londýně (2002).

Siobhán pracuje individuálně a skupinově s dětmi, rodinami, dospívajícími a dospělými. Její specializací je práce s traumatem, poruchami příjmu potravy, depresí, úzkostmi, dále multikulturální problematika.

Siobhan je supervizorkou pro certifikované artepsychoterapeuty, asistentkou výuky na magisterském programu artepsychoterapie v Corku (Institut technologie). Nyní je také ve výcviku skupinové analytické psychoterapie.

Registrovaná je v IACAT (The Irish Association of Creative Arts Therapies), BAAT (British Association of Art Therapy), HCPC (Health and Care Professional Council UK), IGAS (Irish Group Analytic Society).

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.