ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Horko venku, léto za dveřmi, uvnitř ale temno a chládek, to je téměř tradiční začátkek konference "Space for Art Therapies" . Leto se konala ve dnech  28. - 29. 6. 2019 v Praze již počtvrté.  Konference probíhá již tradičně ve spolupráci čtyř profesních asociací – Česká arteterapeutická asociace (ČAA), Muzikoterapeutická asociace České republiky (CZMTA), Taneční a pohybová asociace (TANTER) a Asociace dramaterapeutů České republiky (ADCR). 

Množství zahraničních hostí a kombinace přednášek a praktických workshopů slibovala velkou inspiraci. Za arteterapii jsme mohli slyšet a vidět tyto řečníky: 

V dalším programu se večer o atmosféru postaral Omnion Tomáše Reindla. O dalším, co jsme viděli a zažili, si přečtěte na webu konference http://www.spaceforarttherapies.cz/  a také se těšte na další ročník - pravděpodobně na konci června 2022.


 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.