ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

 

V České republice žije přes půl milionu lidí s neléčenou depresí nebo s některou z úzkostných poruch. Většina takto nemocných se neléčí ze strachu z psychiatrie, i kvůli obavám, že budou označeni za blázny. Nebo proto, že jejich nemoc nebyla vůbec rozpoznána. Neléčené deprese a úzkostné poruchy přitom často vedou k sociální izolaci, závislostem i k sebevraždě, ale také k řadě tělesných onemocnění. Lidem s neléčenou depresí a úzkostmi schází ověřené a snadno dostupné informace o projevech a léčbě jejich nemoci.

Proto vznikl dokumentární cyklus ŽIVOT ZA ZDÍ. S pomocí předních odborníků z celé republiky boří strach z psychiatrie. Otevírá brány psychiatrických nemocnic a dveře psychiatrických ambulancí. Mluví o působení antidepresiv a představujeme krizovou intervenci, hospitalizaci na psychiatrii a terapeutické cesty, které vedou ven z bludného kruhu deprese a úzkostí.

kontakt na autory: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Cyklus má nyní přes dvacet dílů. Díl věnovaný arteterapii najdete zde: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=2ZIW1YEO9U0&t=19s

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.