ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Program:

- Unikátní film s roku 1976: záznam s celostátního semináře pořádaného Výchovným ústavem pro mládež v Kostomtatech pod Milešovkou na téma: „Výtvarná výchova v převýchovném procesu“ – (ke kořenům arteterapie u nás), autor PadDr. Vladimír Šik.

- Videozáznam z dvouletého výcvikového kurzu arteterapie v Deštném 2011-2012, autor Mgr. Petr Křenek.

- Stěžejní část programu: video záznamy autora PhDr. Pavla Beni ze setkání arteterapeutů v Peruci v r. 2012 a výběr videozáznamů z arteterapeutických konferencí Kreatos z let 2013, 2014 a 2015, vč. rozhovorů s významnými českými a slovenskými arteterapeuty.

Časový plán:

9.00 – 10.00 Prezence účastníků
10.00 – 17.00 (s hodinovou polední přestávkou): Úvod předního arteterapeuta a autorů videozáznamů a prezentace video záznamů s diskusí.

Poplatek: 400,- Kč (studenti 300,- Kč).

Organizační výbor festivalu:

Předseda : PhDr. Zbyněk Zicha, členové: PhDr. Pavel Beňo, PhDr. Milostav Čedík, Mgr. Aida Líhová-Legnerová, Mgr. Ludmila Zichová, Mgr. Zbyněk Zicha, Ph.D., za ČAA a za SAA budou po projednání určeni dodatečně.

Charakteristiky autorů videozáznamů:

PaedDr. Vladimír Šik, externí pracovník UJEP v Ústí n. L., Mgr. Petr Křenek, externí spolupracovník o.p.s. Kreatos, klinický psycholog, dlouholetý ředitel věznice v Libkovicích a Všehrdech, PhDr. Pavel Beňo, vystudoval psychologii na FF UK a režii dokumentární tvorby na FAMU Praha. Je zakladatelem o.s. Práce a vztahy, kde v roce 1999 vznikla první poradna pro zaměstnance, kteří se stali terčem mobbingu a boxingu. Vyučuje na UJAK Praha. V roce 2015 založil Antimobbingový klub (AMC) Praha. Dlouhodobě spolupracuje s o.p.s. Kreatos, věnuje se i arteterapii.

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.