ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zveme Vás na společnou – tvořivou – cestu, na které budeme postupně objevovat osm resilientních zastávek a postupně je budeme vztahovat k tématu nás samotných.

Obraz „cesty“ využíváme jako metaforu důvěry, uchopení sebe sama, s následnou možností a inspirací, přenést tuto zkušenost do pracovních (supervizních) situací (týmy, organizační struktury, úkoly..). Resilience, tak jak je vnímána a popisována, se postupně stává důležitou součástí naší kompetence. Během semináře si, z různých perspektiv a kreativních úhlů, prohlédneme toto napínavé a bohaté téma. 

Seminář bude překládán do ČJ.

Seminář probíhá ve spolupráci s Českým Institutem pro Supervizi (ČIS), 8 vyučovacích hodin, započítatelných, do vzdělávacích košů ČIS.

  • Supervizní, praktický, seminář
  • Lektorka: Reinhild Schweer (GER)
  • Termín: 23.10. 2016 ; 10 - 17:00 hodin
  • Cena: 1 600,- Kč
  • Místo: Praha
  • Max. počet účastníků: 15

 

Seminář je určen pro odbornou veřejnost – supervizory, kandidáty supervize a na kreativní proces zaměřených terapeutů. Seminář se může uskutečnit pouze v případě, že počet účastníků je minimálně 12 lidí.

Přihlášky prostřednictvím emailové adresy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Těšíme se na spolupráci!


Reinhild Schweer (1956)

Diplom Pädagogin, Theater Therapeutin, Heilpraktikerin für Psychotherapie, Supervisorka (DGSv/EASC), vyučující supervizorka několika vzdělávacích institutuů, lektorka pro supervizi a coaching. Od roku 1990 působí v soukromé praxi pro supervizi, coaching a podporu kreativity v Köln (Německo) a Bengtsfors ( Švédsko).

www.reinhild-schweer.de

 

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.