ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
obalka knihy

„Je vlastne knihou o Jaroslave Šickovej a jej príbehu výtvarníčky, autorky, ženy, ktorá dala význam slovu arteterapia. Parafrázujúc citát z knihy, že autorka sníva na pravom boku o umení a na ľavom boku o arteterapii, dodávam, že Jaroslava je človek, ktorý nielen sníva, ale neobyčajne aktívne svoje sny aj napĺňa. Ako stále jedna z mála žien-socháriek sa venuje aj tvorbe monumentálnych diel a jej zásluhy v oblasti inštitucionalizácie a popularizácie arteterapie sú neoceniteľným príspevkom k tomu, aby naša krajina bola humánnejším miestom pre život.“


Citát Márie Riškové z přebalu knihy plně vystihuje nejen knihu, ale také výtvarnici a arteterapeutku, která si monografii už dávno zasloužila. Kroměb bohatého obrazového materiálu obsahuje i množství dokumentů a fotografií ze života autorky. O doprovodné texty se postaralo více autorů, ale hlavní texty napsali Xénia Lettrichová a Jan Buchta. Významnou část knihy zabírají životopis autorky a texty týkající se arteterapie. Kniha je dvojjazyčná - slovensko - anglická.

Knihu můžete koupit kromě knihkupectví také na internetu, například v Martinusu.

 

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.