ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ten ve svém pařížském ateliéru více než 60 let umožňuje dětem i dospělým tvořit dle svých vlastních představ, dle svého vnitřního cítění, vnímání času a prostoru.

Stern objevil univerzální a současně individuální systém lidského projevu - formulation. Ta vychází z naší mysli a slouží k našemu vnitřnímu růstu. Stern studoval kresebné výrazy lidí na celém světě a dospěl k závěru, že každý člověk - bez ohledu na věk, pohlaví, původ nebo vzdělání - má stejnou schopnost vytvářet formy. Díky svobodnému uvolnění kresebných forem se stáváme silnějšími a plnějšími osobnostmi. Proto Arno Stern vytvořil “jeu de peindre” - hru malováním, kde lidé v ateliérech "Closlieu" po celém světě rozvíjejí přístup ke svému vlastnímu expresivnímu jazyku.

Workshop vedla Martina Weissgerber, která je přímá žačka Arno Sterna, je arteterapeutkou (RFA – státní arteterapeutický diplom, Francie) a psychoterapeutkou (Evropský certifikát psychoterapeuta) s více než 20letou praxí. Provozuje arteterapeutický ateliér v La Rochelle a Hamburgu. Je prvním ze žáků A. Sterna, která představí tuto metodu v České republice. 

Workshop v angličtině s překladem do češtiny pořádala ČAA za podpory nadace ČEZ. Pro tento účel vznikl ateliérový uzavřený prostor v Praze. 

Protože se workshop velmi rychle zaplnil, rozhodli jsme se uspořádat ještě jeden termín ve dnech 26. - 28. 10. 2018. Absolvování jednoho z těchto workshopů bude podmínkou vstupu do  certifikovaného výcviku v přístupu (3x 3 dny v Praze), který proběhne v roce 2019. Termíny budou uveřejněny během srpna 2018.

Pokud máte předběžně zájem o tento další termín konaný v Praze, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.