ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Nová podoba výcviku reaguje na evropské standardy arteterapeutického vzdělávání. Rozsah výcviku je 1 050 hodin, proběhne v průběhu pěti let.

První ročník bude věnován sebezkušenosti v artefiletickém (eko artefiletickém) a arteterapeutickém (eko arteterapeutickém) přístupu a vlastní sebereflexi.

Ve druhém roce přibude teoretický a didaktický základ oboru (kontinuálně pokračuje až do pátého ročníku), náslechová artefiletická praxe a trénink reflektivního dialogu individuální i skupinové práce.

Třetí ročník vede již k získávání odborných kompetencí v pomáhající profesi. Studentům je kontinuálně poskytováno metodické vedení a supervize při sestavování a realizaci vlastních intervencí, fileticky zaměřené arteterapie (bezpečné techniky v arteterapii).

Čtvrtý ročník vede k získávání a prohlubování arteterapeutických a ekopsychologických dovedností, nácvikům terapeutického rozhovoru, video analýze a základní krizové intervenci.  Rovněž je realizována náslechová eko arteterapeutická praxe.

V pátém ročníku je studentům kontinuálně poskytováno metodické vedení a supervize při vlastní arteterapeutické praxi.

2024 03 eko arteterapie small

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.