ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Foto: koláž M. Huptych

Nabízíme dvouletý akreditovaný kurz dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků v oblasti uplatnění arteterapie v rámci školských poradenských služeb a preventivně výchovné péče.

Kurz je určen pro široký okruh zájemců z řad pedagogických pracovníků (školní psychologové, speciální pedagogové, pracovníci pedagogických poraden a speciálních pedagogických center), kteří mají speciální pedagogické vzdělání.

Dále je kurz určen všem zájemcům, kteří mohou arteterapii uplatnit v praxi.

Zahájení 24. běhu kurzu bude v dubnu 2024 (osm víkendových setkání a dvě šestidenní prázdninová soustředění, 252 hodin).

V kurzu přednáší 16 nejzkušenějších lektorů, které v oboru arteterapie a artefiletiky působí.

Kurz bude ukončen závěrečnou zkouškou spojenou s vypracováním písemné práce. Absolventi obdrží osvědčení o absolvování arteterapeutického kurzu akreditovaného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a garantovaném Českou arteterapeutickou asociací.

Bližší informace na http://www.huptych.cz/

Zájemci pošlou přihlášku profesní životopis a motivační dopis nejpozději do 15. března 2024 na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Vyšel Kalendář pro Děti úplňku

 

Supervize ČAA

Supervize ČAA

ČAA otevírá možnost skupinové supervize pro všechny zájemce. Pro členy ČAA platí zvýhodněná cena.
Supervize

Supervize

V případě zájmu o skupinovou artesupervizi kontaktujte kancelář asociace (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Zde je místo pro Vaši inzerci.
Více informací.